v Nižnom Žipove

Akcie školy

Školský rok 2010/2011

Exkurzia Múzeum Trebišov

V rámci projektu Škola pre žiakov - úspešní žiaci pre spoločnosť sa žiaci I. stupňa základnej školy zúčastnili exkurzie do Múzea v Trebišove

Zápis do 1. ročníka  - január 2011

Budúcim prvákom pri zápise do školy sme pripravili bohatý program. Po slávnostnej akadémii kde sa prezentovali naši žiaci pestrým kultúrnym programom si budúci prváci pozreli interiér školy. Najviac ich zaujala počítačová učebňa a slávnostne pripravená trieda. Malí prváci si vyskúšali ako sa sedí v  lavici  a pracuje  v  škole. Kreslili, maľovali, písali na tabuľu, zahrali sa.
Po   náročnej  práci  ich  čakalo  občerstvenie  a  malý  darček. Hrdí,  zapísaní do prvého ročníka
sa tešia do školy.

Karneval 2011

Nový rok sme na škole začali  veselo v karnevalových maskách. Fantázia žiakov pri výrobe masiek bola neobmedzená. Tancovali spolu zvieratká, bosorky, čertíci, princezné, vodníci, kovboji. Masky boli ocenené malým darčekom.

Posedenie pri jedličke 2010

Žiaci prostredníctvom pesničiek, scénok, tancov a učitelia prostredníctvom bohato prestretého  stola, darčekov, milého slova a pohladenia vytvorili krásnu atmosféru blížiacich sa vianočných sviatkov 2010.

Mikuláš 2010

Žiaci vyšších ročníkov na sviatok sv. Mikuláša pripravili pre žiakov nižších ročníkov pásmo o sv. Mikulášovi spojené s rozdávaním darčekov.

Začiatok školského roka 2010/11

Učitelia, žiaci za prítomnosti hosti  zahájili školský rok 2010/11. Riaditeľka školy v slávnostnom príhovore privítala na pôde školy prvákov, ktorým popriala skoré zžitie sa so školským prostredím. Žiakom a učiteľom popriala veľa úspechov v novom školskom roku.